ÇÖZÜMÜN MERKEZİ ALTIEYLÜL

06.12.2023

Altıeylül Belediyesi, vatandaşlardan gelen talep ve şikâyetleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için 7/24 hizmet üretmeye devam ediyor. Altıeylül’de yaşayan vatandaşlar 444 06 09 numaralı Çağrı Merkezi ya da 0533 154 01 01 numaralı WhatsApp ihbar hattı üzerinden talep ve şikâyetlerini Altıeylül Belediyesi Çözüm Merkezi’ne iletiyor.

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ; BBB’DEN VE VALİLİK’TEN GELEN TALEPLERİ DE ÇÖZÜME KAVUŞTURDU

Altıeylül Belediyesi Çözüm Merkezi 2023 yılının başından buyana 51 bin çağrı cevapladı. Aynı zamanda Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden gelen talepler doğrultusunda 10 bine yakın dilekçe çözüme kavuşturulurken, Balıkesir Valiliği’ne bağlı Açık Kapı Biriminden de 2023 yılında 766 vatandaşımızın talepleri karşılandı.

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ WEB SİTESİ ÜZERİNDEN TALEPLERİ İNCELİYOR

Çözüm Merkezini arayan vatandaşlar taleplerinin hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için adı-soyadı varsa diğer iletişim bilgileri, varsa konuyla ilgili fotoğraf veya video ile yapılması talebin hızlı bir şekilde sonuçlanması açısından önem arz ediyor. Ayrıca vatandaşlar Altıeylül Belediyesi'nin web sitesi üzerinden TALEP / ÖNERİ kısmına tıklayarak da aynı işlemleri gerçekleştirebiliyorlar.

ÇAĞRI MERKEZİ VE BEYAZ MASALARDAN DA DİLEKÇELER İLGİLİ BİRİMLERE İLETİLİYOR

Vatandaşların talep ve şikâyetlerinin çözüme kavuşması için 444 06 09 numaralı Çağrı Merkezi yerine isterlerse; Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi ile Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Ek Hizmet Binasında bulunan Beyaz Masalara da iletebiliyorlar.

GALERİ