MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Turnalar şantiye alanına döndü

Altıeylül Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Çoban ile birlikte Turnalar Mahallesi’ne giderek, mahalle içindeki yol çalışmalarını yerinde inceledi.  Mahalle Muhtarı Raşit Zengin ve mahalle sakinleri  Başkanımıza yaptığı hizmetten dolayı teşekkür etti. Mahalle içerisinde bulunan sokaklar ve meydanlar baştan aşağı yenilendi, mahalle içerisinde dozerler, kamyonlar, silindir ve kepçeler harıl harıl çalıştı. Başkanımız Kafaoğlu çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bularak yetkililerden bilgi aldı.

“3 GÜNDEN BU YANA EKİPLER MAHALLEDE”

Başkanımız “Seçim öncesi ziyarete gelmiştik ve yol sıkıntısı vardı. Yağmur yağdığında çamur deryası vardı. Biz de yol medeniyettir dedik. Araçlarımız mahallede 3 gündür  çalışıyor. Hedefimiz insanlara hizmet etmek.  Mahallede bir kişi de yaşasa hizmet edeceğiz. Hedefimiz insanların mutluluğu, insanların ayaklarını çamurdan kurtarmak. Sahada çalışmaları gözlemledik. Fen İşleri ekibime teşekkür ediyorum. İlerleyen aylarda stabilize ile sıkıştırdığımız bu yolları parke taşı ile döşeyeceğiz. 5 yıl sonunda kırsal mahallelerde parke taşı döşenmiş yollar, çocuk parkları ve cemiyetlerini yapacakları yerleri olacak” dedi.

“BÖYLE HİZMETİ İLK KEZ GÖRDÜK”

Turnalar Mahalle Muhtarı Raşit Zengin de “Kırsal bir mahalle olarak böyle bir hizmet görmedik. Halkımız çok mutlu. Ara sokaklarımız güzelleşti. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Haftanın bir günü çöplerimiz toplanıyor. Konteynerlerimiz de geldi. Artık sağ-sola çöp atılmıyor. Başkanım çocuklar için de oyun parkı yaptı. Hanımlar için de spor aleti de koyacak” diye konuştu.